Ödeme İptali ve İadesi

Ödeme İptali ve İadesi

Ödeme

Eryetisvakfi.org sitesi aracılığıyla üretilen hizmetler  Hizmet Şartları altındaki koşullara tabidir. Üye olan ve bağışı gerçekleştiren herkes bu koşulları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Siteden yapılacak ödeme, seçilen ödeme türüne göre Havale veya Kredi Kartı ile yapılabilmektedir. Taksitli ödemeler sadece seçilen kredi kartı türünün doğru girildiği zaman yapılabilecektir.

İade

Kullanıcı  Hizmet Şartları altındaki koşullara uyduğu sürece istediği an hizmeti almaktan vazgeçebilir. Bu isteğini telefon ya da faks ile İletişim altında yer alan numaralara bildirdikten sonra iade süreci başlatılacaktır. İade işlemi ilgili kullanıcının ödeme yaptığı kanal ile geri iade edilir. Örneğin kredi kartı ile ödeme yapılmışsa, iade bedeli ilgili kredi kartına iade edilir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ayrıca kredi kartı banka komisyon miktarları da iade edilecek bedelden ayrıca tahsis edilir.

Özel ürünlerde hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. 

Müşteri tarafından ödenen bedele iade sırasında herhangi bir faiz bedeli eklenmez. Sadece ana para üzerinden geri ödeme yapılır.

Anasayfa *Ödeme İptali ve İadesi